8-11.06 .2023 г.
/08.06 .23 г./ Отпътуване вечерта по посока граничен пункт Калотина.Нощен преход .
/09.06.23г./ Посещение на манастира „Жича”-манастира е един от най- известните в Сърбия .Настаняване в хотел във гр.Пожега.Вечеря . Нощувка .
/10.06.23г./Закуска . Отпътуване за Златибор – един от най- красивите курорти на Сърбия .Там сред златните борове на Балканите ,хората те посрещат с думите „Гледай високо ,дишал дълбоко „.Разходка със „Златната гондола „.Това е най-дългият кабинков лифт .Свързва курортният град Златибор с най-високият връх на едноиме пътуването в едната посока е около 25 мин. Туристите имат възможност да се насладят на невероятните природни гледки .Билетът за лифта се заплаща допълнително .Възможност за посещение на пещерата Стопич – една от най- новите открити през 2009 г.В галериите и има невероятни форми и пещерен паяк.Основно е проучвана от чехи .Връщане в хотела в Пожега .Вечеря . Нощувка .
/11.06.23г./Закуска . Отпътуване към България .Прибиране вечерта
Цена:349 лв.
Забележкa: Часът и мястото на тръгване подлежат на препотвърждение. Възможна е промяна в часа на тръгване. Точният час и мястото на тръгване се съобщават два дни преди самото отпътуване!
Необходими документи: Валидна лична карта; за лица под 18 години – валиден задграничен паспорт (над 14 години – лична карта) и нотариално заверена декларация от непътуващия/ите родител/и (оригинал и две копия). Лицата под 18г. пътуващи с двама родители, трябва да представят Акт за раждане – оригинал и две копия.
*Туроператорът си запазва правото на промяна в реда на посещение на обектите!
ТУРОПЕРАТОРЪТ СИ ЗПАЗВА ПРАВОТО НА ПРОМЕНИ ПО ПРОГРАМАТА И ЦЕНАТА ПРИ ДРАСТЧНИ ПРОМЕНИ В ЦЕНАТА НА ГОРИВАТА!
4 дни / 2 нощувки / 2 закуски/2 вечери